Description
- Extrémně štíhlý ultratenký design
- Nejmodernější technologie napájení
- Rozsah vstupního napětí: 85-264 V AC
- Výstupní napětí 24 V DC
- Jmenovitý výkon 75 W
- Široký teplotní rozsah: -30 až 70 °C
| Weight | 0,45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 106 × 27 × 123 cm |
| Počet fází | 1 |
| Relé kontakt | NE |
| Vstupní napětí AC | 85-264 V |
| Výstupní napětí DC | 24 V |
| Výstupní proud | 3 A |
| Účinnost v % | 88,5 |
| Powerboost | NE |