Description
- Vysoká efektivita
- Rozšířený vstupní rozsah
- Kompaktní rozměry, nízká hmotnost
- Extrémně štíhlý
- Vysoká účinnost
- Omezení náběhového proudu
- Ochrany: Zkrat / přetížení / přepětí
| Weight | 0,12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 62 × 90 cm |
| Počet fází | 1 |
| Relé kontakt | NE |
| Powerboost | NE |
| Účinnost v % | 89 |
| Vstupní napětí AC | 85-264 V |
| Vstupní napětí DC | 120-375 V |
| Výstupní napětí DC | 24 V |
| Výstupní proud | 2,5 A |