Description
- Široký rozsah AC i DC vstupního napětí
- Výkonný a s dlouhou životností
- Vysoce kvalitní připojovací svorky
- UL certifikace
- Slim line design
| Weight | 0,326 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 45 × 100 cm |
| Počet fází | 1 |
| Relé kontakt | ANO |
| Powerboost | NE |
| Účinnost v % | 89 |
| Vstupní napětí AC | 85-264 V |
| Vstupní napětí DC | 120-375 V |
| Výstupní napětí DC | 24 V |
| Výstupní proud | 4 A |