Description
- Dvoufázový spínaný napájecí zdroj
- Rozšířený rozsah vstupního napětí
| Weight | 0,62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 117 × 40 × 124 cm |
| Počet fází | 2 |
| Relé kontakt | ANO |
| Powerboost | NE |
| Účinnost v % | 90 |
| Vstupní napětí AC | 180-780 V |
| Výstupní napětí DC | 24 V |
| Výstupní proud | 5 A |