Description
- Široký rozsah AC i DC vstupního napětí
- Výkonný a s dlouhou životností
- Powerboost
- Vysoce kvalitní připojovací svorky
- UL certifikace
- Slim line design
| Weight | 0,84 kg |
|---|---|
| Dimensions | 117 × 60 × 124 cm |
| Počet fází | 1 |
| Powerboost | ANO |
| Relé kontakt | ANO |
| Účinnost v % | 94 |
| Vstupní napětí AC | 85-264 V |
| Vstupní napětí DC | 100-375 V |
| Výstupní napětí DC | 24 V |
| Výstupní proud | 10 A |