Description
Skvělý poměr cena/výkon
Rozšířený vstupní rozsah
Kompaktní rozměry, nízká hmotnost
Extrémně štíhlý
Vysoká účinnost
Omezení náběhového proudu
Ochrany: Zkrat / přetížení / přepětí
Skvělý poměr cena/výkon
Rozšířený vstupní rozsah
Kompaktní rozměry, nízká hmotnost
Extrémně štíhlý
Vysoká účinnost
Omezení náběhového proudu
Ochrany: Zkrat / přetížení / přepětí
| Dimensions | 54 × 35 × 90 cm |
|---|---|
| Počet fází | 1 |
| Powerboost | NE |
| Relé kontakt | NE |
| Účinnost v % | 89 |
| Vstupní napětí AC | 85-264 V |
| Vstupní napětí DC | 120-375 V |
| Výstupní napětí DC | 12 V |
| Výstupní proud | 2 A |